محدوده قیمت

تا:

تومان
از:

تومان

کادو از جنس طلا

انواع کادو از جنس طلا

هنگامیکه بحث در مورد کادو می شود، اکثرا به یاد خرید طلا می افتند. اما مشکل اینجاست که اکثر این کادوها تکراری شده اند و به دل نمی نشینند. اما راهکاری برای این موضوع وجود دارد و آن هم طلاهایی هستند که برای هر شخص و مناسب با او درست می شوند. در زیر تعدادی از این موارد را برای شما نام می بریم.

این مدل کادو باعث ایجاد رشته ای به نام تایپوگرافی طلا شده که شما هر اسم، متن و یا حتی شعری را به کسی می دهید و او با طراحی زیبا و مناسب برای کالای شما، به شما تحویل می دهد. این مدل کادو امروزه بسیار مورد توجه و علاقه قرار گرفته و خواستار زیادی دارد

5 ایده جذاب برای خرید کادو طلای سفارشی سازی شده

1- انگشتر با اسم 

شما هر اسمی را که بخواهید می توانید در قالب انگشتر به صورت هنری طراحی کنید . این اسم می تواند هم به صورت فارسی و هم به صورت انگلیسی باشد.

2- گردنبند با اسم دلخواه

یکی دیگر از موارد بسیار زیبا در زمینه طلا، گردنبند هست که جنبه خاصی برای هر خانمی دارد. با استفاده از این روش یک کادوی خاص و زیبا را هدیه می دهید. باز هم در این مورد می توانید هم اسم فارسی و هم اسم انگلیسی را مورد استفاده قرار دهید.

کادو طلا برای نوزاد پسر- کادو طلا برای مرد - کادو طلا برای دختر - کادو طلا برای نوزاد دختر -  کادو طلا برای سالگرد ازدواج - کادو طلا برای همسر - کادو طلا تولد - کادو طلا برای زن - هدیه طلا برای نوزاد پسر- هدیه طلا برای مرد - هدیه طلا برای دختر - هدیه طلا برای نوزاد دختر -  هدیه طلا برای سالگرد ازدواج - هدیه طلا برای همسر - هدیه طلا تولد - هدیه طلا برای زن - 

نمایش بیشتر

نمایش کمتر