رویه بازگشت کالا

همه‌ي تلاش ما در كادوساز اين است كه كالاي خريداري شده در شرايط مطلوب به دست شما برسد، با اين وجود ممكن است پس از خريد، مشكلاتي پيش بيايد كه نياز به بازگرداندن كالا باشد. در صورت بروز موارد زير امكان بازگرداندن كالا مي باشد.

1- عدم مطابقت محصول سفارش داده شده با محصول دریافتي: در صورت داشتن این مشکل با اعلام آن به واحد پشتيباني به شماره 09036449770 تماس گرفته تا جهت بازگشت محصول راهنمایی شويد. (تا 24 ساعت بعد از تحویل باید اطلاع داده شود)

2- وجود نقص و ایراد در کالای خریداری شده: در صورتی که کالای دریافتی دارای نقص و ایراد، از جمله پارگي، زدگي، شكستگي و ... باشد با اعلام آن به واحد پشتيباني به شماره 09036449770 تماس گرفته تا جهت بازگشت راهنمایی شويد (تا 24 ساعت پس از تحویل کالا اطلاع داده شود). در نظر داشته باشید که ایراد وارده بعلت استفاده نادرست از کالا جز شرایط ذکر شده نمی باشد.

کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض به هنگام ارسال باید دارای چه شرایطی باشند؟

  1. در زمان مرجوع کردن کالای خریداری شده، مطمئن شوید که کالا را در بسته بندی ویژه خود (همان گونه که دریافت کرده ايد)، و جعبه خود كادوساز قرار داده اید.
  2. ایراد ظاهری در کالا بوجود نیامده باشد و در حالت نو باقی مانده باشد.
  3. انواع تي‌شرت ها: بو نگرفته باشند، دچار چروکی و رفتن خط اتو نشوند، لکه و کثیفی بر روی لباس نباشد و با بسته بندی خود محصول بازگشت داده شود.
  4. کلیه موارد فوق باید به تایید کارشناس کنترل کیفیت و سلامت کالا در فروشگاه اینترنتی كادوساز برسد و در صورت تایید کالا قابلیت بازگشت و یا تعویض را خواهد داشت.

کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض را چگونه ارسال کنیم؟

1- مشتریان عزیز در صورتی که قصد بازگشت و یا تعویض کالایی را دارید با واحد پشتيباني كادوساز به شماره 09036449770 تماس گرفته و آن را اعلام نمایید تا در صورت داشتن شرایط جهت ارسال کالا راهنمایی شوید.

*لطفا از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد پشتيباني كادوساز خودداری فرمایید.

2- مشتریان بعد از تاییدیه بازگرداندن کالا توسط کارشناسان كادوساز، از طریق پست پیشتاز اقدام به ارسال کالا نمایید.

توجه: زمان در نظر گرفته شده برای تعویض کالا تا 24 ساعت پس از تحويل (حتی روزهای تعطیل) است.

پس چنان چه قصد تعویض دارید، در حداقل زمان ممکن پس از دریافت کالا اقدام نمایید تا این روال بدون هیچ گونه مشکلی، برای شما انجام شود.

کالای خود را به چه آدرسی ارسال کنیم؟

آدرس: اصفهان شهرك علمي و تحقياتي اصفهان ساختمان فن آفريني 1 واحد 106
شماره تماس: 09036449770
كدپستي: 8415683278

بعد از ارسال کالا چه اتفاقی خواهد افتاد؟

  1. بعد از دریافت کالا توسط كادوساز، کارشناسان، کنترل کیفیت و سلامت کالای ارسالی را مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن شرایط در اولین فرصت با مشتری تماس گرفته و جهت تعویض و یا بازگشت وجه آن راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهند.
  2. در صورتی که مشتریان محترم قصد تعویض کالا را داشته باشند، بن خرید به ارزش کالا برای ایشان ارسال می‌گردد تا سفارش جدید خود را انجام دهند، هزینه ارسال سفارش جدید به عهده مشتری می‌باشد.
  3. در صورتی که مشتریان درخواست بازگشت وجه را داشته باشند بعد از بررسی کالا توسط واحد کنترل کیفیت و سلامت كادوساز، ظرف 72 ساعت مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. (در نظر داشته باشید که در این صورت هزینه ارسال از مبلغ کل کسر خواهد شد).
  4. به هیچ عنوان امکان رزرو محصول در پروسه ی تعویض وجود ندارد و محصولات تعویضی به قیمت روز محاسبه خواهند شد.
  5. روال تعویض در حداقل زمان ممکن انجام خواهد شد اما هیچ تعهدی در مقابل انجام یک روزه یا دو روزه تعویضی‌ها انجام نمی پذیرد.
  6. پس از صدور بن برای مشتری، امکان لغو آن و دریافت وجه برای مشتری وجود نخواهد داشت.