سوالات متداول

براي خريد كادو دو راه براي شما در نظر گرفته شده است. راه اول اين است كه از طريق سايت و به صورت آنلاين خريد خود را انجام دهيد كه با مراجعه به صفحه نحوه ثبت سفارش مي توانيد روند اين كار را مشاهده نماييد. راه دوم اين است كه از طريق واتس اپ يا اينستاگرام كه در سايت كادوساز موجود است با واحد پشتيباني ارتباط برقرار كرده و محصول خود را خريداري نماييد.

بله. براي اينكار لازم است با واحد پشتيباني به شماره 09036449770 تماس گرفته و كالاي مورد نظر خود را اضافه نماييد.
شما مي توانيد حداكثر تا يك ساعت پس از ثبت سفارش با واحد پشتيباني به شماره 09036449770 تماس گرفته و اطلاعات خود را ويرايش نماييد.
پس از ثبت سفارش در فروشگاه اينترنتي كادوساز، يك كد پيگيري براي شماره همراه شما پيامك مي شود. پس از آن مي توانيد در سايت از قسمت "پيگيري خريد" سفارش خود را پيگيري كنيد
آسيب ديدگي بايد حداكثر طي 24 ساعت پس از دريافت كالا، به واحد پشتيباني به شماره 09036449770 اطلاع داده شود تا پس از بررسي، نحوه بازگرداندن كالا با مشتري هماهنگ شود. لازم به ذكر در صورت گذشت اين زمان، بازگرداندن كالا امكان پذير نمي باشد.
براي اينكار لازم است حداكثر تا يك ساعت پس از ثبت سفارش با واحد پشتيباني به شماره 09036449770 تماس گرفته و سفارش خود را لغو نماييد. لازم به ذكر است در صورت گذشت اين زمان، لغو سفارش امكان پذير نمي باشد.
در صورتيكه محصول مورد نظر شما امكان توليد سريع داشته باشد مي توان آن را با اتوبوس به ترمينال محل زندگي شما ارسال كرد تا در سريع ترين زمان ممكن به دست شما برسد. براي اين منظور لازم است با واحد پشتيباني به شماره 09036449770 تماس بگيريد.
  • در صورت ارسال محصول از طريق تيپاكس، كالا به آدرسي كه هنگام ثبت سفارش، وارد شده ارسال مي گردد
  • در صورت ارسال محصول از طريق پست، كالا به آدرسي كه هنگام ثبت سفارش، وارد شده ارسال مي گردد
  • در صورت ارسال با اتوبوس، كالا به ترمينال شهر مشتري و با هماهنگي مشتري ارسال مي شود و مشتري موظف است محصول خود را از ترمينال دريافت نمايد
شما مي توانيد براي ارتباط با با شماره 09036449770 تماس بگيريد