محدوده قیمت

تا:

تومان
از:

تومان

193 مدل کادو برای همکار آقا با ویژگی های مردانه

کادو برای همکار مرد

همیشه پیش میاد که قصد داریم به مناسبت های مختلف همکارمون رو سورپرایز کنیم. اگر قصد اینکار رو دارید می تونید به عنوان کادو برای همکار آقا هدیه ای بگیرید کلی کادو بسیار جذاب و شیک اینجا هست. به خصوص اینکه میتونن در محل کار نیز نصب کنن و رفاقت چندین سال همدیگر را به نمایش بگذارید.

16 ایده جذاب کادو برای همکار مرد

1- دستگاه شارژ کننده موبایل

یکی از موارد و مشکلات همیشگی برای افراد اداری، مکانی برای شارژ کردن گوشی تلفن همراه است. آنها همیشه به دنبال مکانی با کیفیت بالا برای شارژ کردن گوشی خود هستند. پس دستگاه شارژ بیسیم یکی از مواردی هست که به آنها کمک می کند.

2- گل های آپارتمانی

اگر همکار شما به درختان و گیاهان علاقه زیادی دارد، داشتن گل و درختچه های تزئینی می تواند برای او بسیار جذاب باشد.

3- ساعت شنی

یکی از موارد نوستالژیک در دوران کودکی ما، دیدن ساعت های شنی در برنامه های کودک می باشد. اما امروزه این ساعت ها به وفور پیدا می شوند که می تواند به عنوان هدیه ای مناسب استفاده شود

4- گل کاکتوس

گل های کاکتوس یکی از محبوبترین گل ها برای محل کار هستند. انها به دلیل مقاومت بالایی که دارند به نگهداری زیادی نیاز ندارند. این گل به همراه یک کارت تبریک مناسب کادو به همکار مرد هست.

5- ساعت دیجیتال رومیزی

برای داشتن زمان، یکی از بهترین وسایل ساعت های رومیزی دیجیتال با قابلیت تنظیم برای قرارهای کاری مهم هستند. پس از این گزینه هم استفاده کنید

6- تابلوهای عکس

یک یا چند عکس زیبا از همکارتان را پیدا کنید و آن را به صورت یک قاب یا تابلو رومیزی آماده کرده و به او بدهید. می توانید به صورت شاسی هم آن را طراحی کنید.

7- شکلات 

یکی از کادوهای بسیار جذاب و خوشمزه، شکلات هست که با طعم ها و شکل های بسیار متنوع در بازار موجود هستند. می توانید یک تخته کاکائو یا شکلات خوشمزه را کادو پیچی کنید و هدیه بدهید.

8- پرنده تزئینی

اکثر آقایان به حیوانات خانگی و پرندگان بسیار علاقه دارند. پرنده ها هم بسیار جذاب هستند. شما می توانید یکی از انواع پرنده هایی مثل عروس هلندی یا کاسکو یا قناری یا ... باشد. به همراه یک قفس زیبا می تونه یک هدیه بسیار لاکچری و خاص باشه

9- تیشرت با عکس دلخواه

یک عکس زیبا از همکار آقا تهیه کنید و اون را روی تیشرت چاپ کنید. این تیشرت میتونه در اکثر موارد همراه اون باشه.

10- عینک آفتابی

یک هدیه مناسب برای همکار آقا، یک عینک آفتابی بسیار زیبا می تونه باشه

11- ساعت مچی چوبی

ساعت چوبی یکی از زیباترین کادوهایی هست که شما میتونید به هرکسی بدید. مخصوصا مدل های مردونه بسیار زیبا هستند و یک کادوی مناسب هست.

12- تابلو عکس

یک عکس دسته جمعی از همه همکاران تهیه کنید و اون را روی قاب چاپ کنید و با اینکار او را قافلگیر کنید.

13- قاب صدا و تصویر

این ایده برای همکاران یه صورت دسته جمعی بسیار عالی هست. به این صورت که یک عکس دسته جمعی می توان قرار داد و همچنین یه وویس از تمامی افراد شرکت ضبط شده و به صورت یادگاری بر روی تابلو قرار بگیرد.

14- تندیس رویال - آباژور افقی

این تندیس به علت اینکه از عرض بزرگتر هست، توانایی اینکه عکس دسته جمعی برای تندیس قرار بگیره بسیار زیاد هست واین یکی از مزایای بسیار مناسب برای این هست. پس روی این گزینه هم فکر کنید

15- تابلو عکس سه بعدی

یک هدیه مناسب برای همکار آقا، تابلوهای سه بعدی هست. این تابلو قابلیت این را دارد که سه عکس متفاوت از سه زاویه دیده شود که یکی از خاصیت های بسیار زیبا در یک تابلو به حساب می آید. این تابلو با ابعاد مختلف قابلیت اجرا را دارد که بسیار مناسب هست.

16- ست اداری رومیزی با گل تراریوم

یکی دیگر از هدیه های کاربردی برای هدیه با آقا، ست اداری هست که گل تراریوم به همراه دارد. این ست قابلیت قراردادن مویابل و موارد بسیار زیادی را دارد.

17- تابلو خانواده با گل های طبیعی

اگر همکار خانم شما توجه خاصی به گل ها در منزل خود دارد، این گزینه می تواند برای او بسیار جذاب باشد. این تابلو با داشتن دیزاینی خاص، کاملا متفاوت عمل می کند

18- ماگ سخنگو

شما می توانید صدای تبریک تمامی همکاران خود را ضبط کرده و به صورت یک بارکد بسیار زیبا برای همکار خود بر روی ماگ چاپ کنید که مطمئنا برای او جذابیت بسیار بالایی خواهد داشت.

19- روبیک مربعی با عکس

این کادو برای همکار خانم بسیار جذاب است. این کادو با 9 عدد عکس خاص، خاطره ای جذاب برای هر کسی را فراهم می کند.

20 - تقویم چوبی دایره ای با گل طبیعی

یک کادوی بسیار خاص برای قرار دادن بر روی میز اداری و انجام کارهای بسیار زیبا و خاص برای هر مردی

21- ساعت دیواری پرسپولیس و استقلال

برای هر کسی یک تیم خاص وجود دارد و آن هم با ساعت دیواری می تواند یک کادوی دیوانه کننده باشد

 

کادوهای خاص دیگه برای سورپرایز کردن مردها

شما میتونید علاوه بر این هدیه ای که الان بهتون معرفی کردیم، برای کادوهای دیگه هم برنامه ریزی کنید.

کادو روز پدر - کادو تولد مرد - کادو تولد پدر - کادو تولد همسر - کادو سالگرد ازدواج - کادو تولد پسر - کادو تولد برادر - کادو برای همکار مرد

 

"بهترین کادو برای همکار آقا", "بهترین کادو برای همکار مرد", "خرید کادو برای همکار آقا", "خرید کادو برای همکار مرد", "کادو برای همکار آقا", "کادو برای همکار مرد", "کادوی تولد برای همکار آقا", "کادوی تولد برای همکار مرد", "کادوی خاص برای همکار مرد", "کادوی مناسب برای همکار مرد"

"بهترین هدیه برای همکار آقا", "بهترین هدیه  برای همکار مرد", "خرید هدیه برای همکار آقا", "خرید هدیه برای همکار مرد", "هدیه برای همکار آقا", "هدیه برای همکار مرد", "هدیه تولد برای همکار آقا", "هدیه تولد برای همکار مرد", "هدیه خاص برای همکار مرد", "هدیه مناسب برای همکار مرد"

نمایش بیشتر

نمایش کمتر