محدوده قیمت

تا:

تومان
از:

تومان

195 مدل کادو تولد خواهر بسیار شیک و زیبا مناسب سال 1401

کادو تولد خواهر

کادو تولد خواهر- شاید تا بحال به این موضوع توجه کرده باشین که خواهرها عزیزترین هستند ولی بعضی اوقات در مناسبت ها فراموش می شوند. بعضی از آقایان و خانم ها از مشاوران ما می پرسند که کادو تولد خواهرم چی بخرم که بتونم به وسیله اون تمام خوبی هایش را جبران کنم؟ پیشنهاد ما این ساعت جیبی گردنبندی استفاده کنید. چرا که شما می تونید عکس تک نفره یا چند نفره خانوادتون رو روی اون چاپ کنید. اینجوری حتی اگر ازدواج کردین باز هم عکس شما و کادو تولد جذاب شما در دید همگان قرار دارد.

کادو خواهر

خواهر یکی از بزرگترین نعمت ها توی هر خونه هست. یعنی میشه گفت که توی هر خونه ای که خواهر بزرگتر وجود داشته باشه، اون خونه برای خواهرها و برادرهای کوچکتر، بسیار محیط آرامش بخشی هست. خواهر بعد از مادر برای همه اعضای خانواده حکم مادر را داره و توی اون خونه دلسوزی همسطح مادر به حساب میاد. پسرها اگر خواهر داشته باشند، بسیار به اون وابسته میشند به طوری که اکثر کارهاشون را با خواهرشون هماهنگ می کنند و همیشه در کنار همدیگه هستند. خواهر بزرگ برای خواهرهای کوچکتر نیز حکم یه همدم را داره که میتونه آرامش بخشیه خاصی را برای دیگر خواهرها به همراه داشته باشه. اگر خواهر بزرگترتون به خونه بخت رفته، عکس های روز عروسی را به تابلو ماه و ستاره تبدیل کنید و به عنوان کادوی تولد خواهرتون بهش بدید.

کادو تولد برای خواهر کوچکتر

اما اگر خواهر کوچتر از اعضای خونه باشه، شیرین زبونه و غمخوار بقیه خواهر برادرهاش هست که این برای خانواده از اهمیت خاصی برخوردار هست و خواهرهای کوچکتر توی خانواده خیلی مورد محبت هستند. در این موقعیت یه مگنت عکسدار که همه ی عکس های زیبای خواهر توی اون قرار داشته باشه و بتونه به هر جایی که خواست بچسبونه، کادوی جذابی میتونه باشه.

خرید کادو برای خواهر در سنین مختلف

داشتن یک خواهر خیلی لذت بخش می باشد ،مثل مادر می ماند ، فقط با می توانید او صمیمی تر می توانید باشید و با او درد و دل کنید ،  داشتن خواهر یکی از عوامل مهم در شادی و نشاط خانواده است، دانشمندان دانشگاه لستر طی تحقیقی که بر روی ۵۷۰ نفر در بازه سنی ۱۷ تا ۲۵ سال انجام دادند و بر روی مسائل مختلفی از قبیل مسائل روانی ، بهداشتی شرکت کنندگان تحقیق کردند ، به این نتیجه رسیدند که داشتن خواهر می تواند باعث ایجاد رفتار شادتری در خانواده گردد ، همبستگی خانوادگی را ارتقا می دهد.

پسران سعی می کنند احساسات خود رابیشتر مخفی کنند ، ولی دختران در بیان احساسات بی پرواترند و همین طور روحیه شادتری دارند . ما در این نوشته می خواهیم خرید کادو برای خواهر را بررسی کنیم ،که مشابه خرید کادو برای خانم ها می باشد.

برای بررسی راحت تر خرید کادو، آن را در سه رده سنی مختلف بررسی می کنیم که این امکان را می دهد که با توجه به سن خواهرتان بهترین انتخاب را برای او بکنید ،

خرید کادو برای خواهر کودک ، خرید کادو برای خواهر تین ایجر یا نوجوان و خرید کادو برای خواهر بزرگسال

خرید کادو برای خواهر کودک

برای این سنین می بایست کادویی بگیرید که متناسب با سن و سال وی باشد ، در این سن دختران نیاز به اسباب بازی دارند تا کادوهای دیگر پس سعی کنید کادوهایی که می گیرید در این دسته قرار بگیرند .دسته بندی کادو کودک

اسباب بازی : دختر بچه ها عاشق عروسک بازی هستند و هر کدام شخضیت های محبوب خود را دارند ، فقط کافیست کمی با او حرف  بزنید یا در میان اسباب بازی هایش یک چرخی بزنید یا اصلا کارتون های محبوبش را بپرسید ، مطمئنا به نتایج خوبی خواهید رسید ، مثل باربی ها

پوشاک : اگر می خواهید برای خواهر کوچیک خودتان لباس به عنوان هدیه بخرید مطمئن شوید که سایز درست و همین طور رنگ مورد علاقه اش را به خوبی می دانید ، بچه ها خیلی رک هستند و اگر خوششان نیاید همانجا عکس العمل نشان خواهد داد و مطمئنا تو ذوقتان خواهد خورد.

پازل : پازل های فانتزی نیز برای خواهران  کوچک خیلی هدیه خوبی هست ، فقط دنبال پازل های دشوار برای او نباشید ، و همین طور پازل هایی متناسب با سلیقه اش بگیرید.

خرید کادو برای خواهر نوجوان

خواهر شما و به طور کلی دختران وقنی سن کودکی را رد نموده اند و وارد سن نوجوانی می شوند ، وارد عالم دیگری می شوند و روحیاتشان به طور کلی متفاوت می گرد و بنابراین هدایایی که برای آنها می گیرید نیز متفاوت خواهند شد ، ما سعی می کنیم کادوهای متفاوتی به شما پیشنهاد دهیم.

وسائل ورزشی : دختران در سنین نوجوانی  به ظاهر خود اهمیت بیشتری می دهند و برای خودشان مدل ها و الگو های ظاهری مختلفی دارند ، و وسائل ورزشی به انها کمک می کند تا هم روحیه بهتری داشته باشند و هم وضعیت فیزیکی بهتری ، ست اسکیت ،  کفش ورزشی ، ….

دفتر خاطرات : در سنین نوجوانی همه دختر ها تجربه نوشتن دفتر خاطرات دارند ، هر شب می نشینند و شروع به نوشتن در مورد اتفاقات در طول روزشون می کنند ، خرید یک دفتر فانتزی برای نوشتن خاطرات خواهرتان کادوی خوبی برای وی خواهد بود. خرید کیک رو فراموش نکنید ، کیک نقش به سزایی در شاد کردن هر نوع مراسمی دارد

پوستر و نقاشی : در این سن دختران روحیه شاعرانه تری دارند ، و حتما شما هم دیده اید که دختران نوجوان دیوارهای اتاقشان پر از عکس شعر و خوانندگان و هنرپیشگان می باشد ، شما می توانید یک پوستر یا نقاشی تا تابلو قشنگ برای او بگیرید.

کارت هدیه : کارت هدیه هم که دیگه نیازی به گفتن ندارد ، هر چند شاید کادوی از سربازکنی به نظر برسد ، ولی در مواقعی که واقعا نمی دانید چی بگیرید به شدت جوابگو می باشد.

آلبوم عکس : خانم ها کلا به عکاسی علاقه مند هستند و اوج این میل از دوران نوجوانی شروع می شود که دختران جوان دوست دارند از خودشان عکس بگیرند. گرفتن یک البوم فانتزی به محقق شدن هر چه بیشتر این رویای انها کمک خواهد کرد.

خرید کادوی تولد برای خواهر بزرگسال 

وقتی خواهرتان سنین کودکی و نوجوانی را رد نمود  و وارد سنین بزرگسالی شد، دیدگاه و تمایلات او نیز تفاوت خواهد نمود و به طبع کادوهایی که برای او نیز گرفته می شود نیز متفاوت خواهد بود ، او به تدریج وارد زندگی بزرگسال یا متاهلی می گردد.

جواهرات : در این سنین خواهر شما قدر جواهرات خود را بیشتر خواهد دانست ، البته در سنین نوجوانی نیز می توانید برای او کادو زیور آلات بگیرید، ولی بدل برایش جذاب تر خواهد بود. در این سنین می بایست به سراغ جواهرات طلا و نقره برای خوشحالی وی بروید.

قاب عکس : وقتی او خانه و نزدگی مستقل خودش را داشته باشد ، کادوهای اینچنینی که به دکور و دیزان منزل محل زندگی وی کمک کند ، مطمئنا برای وی جذابیت خوب یخواهد داشت ، یک قاب عکس شیک می تواند یک کادو تولد مناسب برای خواهرتان باشد.

کتاب :اگر خواهرتان اهل کتاب خواندن و مطالعه می باشد ، شانس آورده اید، چون همیشه می توانید با هزینه نسبتا معقولی او را خوشحال کنید ،ویژگی افراد کتاب خوان همین است که همیشه گزینه جذابی و فرهنگی برای خرید هدیه دارند.

مجسمه و دکوری : مجسمه اگر با علاقه و بر مبنای سلیقه کادو گیرنده انتخاب شود خیلی کادو مناسبی می باشد ،تا سالهای سال ، مجسمه جلوی چشمش خواهد بود و هر زمان که ان را ببیند یاد شما خواهد افتاد. خرید کادو برای خواهر

برای خواهر کادو تولد چی بخریم؟؟؟؟؟

همگی ما با این زمان و این شرایط حداقل یکبار روبرو شده ایم و باید بگویم که یکی از سختترین شرایط برای جشن گرفتن، خرید کادوی مناسب یک خواهر است که بتواند او را سورپرایز کند. خانم ها به دلیل ذهن چند وجهی که دارند، اکثرا به مواردی نگاه می کنند و یا مواردی آنها را جذب می کند و برای آنها جذاب است که از دید آقایان بسیار کمتر مورد توجه قرار می گیرد. برای همین است که آقایان در چنین مواقعی اصولا کل گیچ می شوند و باید از شخص دیگری که او هم زن باشد و مغز شبکه ای داشته باشد کمک می گیرند. نمیدونم چرا خدا به خانم های چنین مغز پرکاری را داده.

بهترین روش برای خرید کادو تولد برای خواهرچیست؟

در این شرایط به نظر من بهترین روش این است که در سایت های اینترنتی یکی یکی بگردید و ببینید چه کادوهایی می تونید بیابید. مطمئن باشید که کادوهای جذابی می تونید پیدا کنید که توجه هر خانمی را به سمت خود جلب می کند. بعد از آن این کادوها را بر اساس قیمت لیست بندی کنید و ببینید هر کدام چه قیمتی دارند و به جیب شما می خورند. در مرحله بعد نوبت به این می رسد که یکی از آنها را بر اساس سلیقه خودتان و همسرتان سفارش دهید. البته این سفارش می تواند به صورت اینترنتی هم باشد که به صورت سورپرایزی به دست خانمتان برسد و ذهن پر سلیقه او را کاملا درگیر خود کند. البته می تونید یه کادو را توی اینترنت پیدا کنید و بعد از اون برید و توی بازار مدل های شبیه به اون را پیدا کنید.

نظرتون در مورد این پیشنهاد من چیه؟ خوشحال میشم نظرتون را بگیرد.

کادو تولد خواهر ارزان

اگر قیمت این کادو تولد خواهر رو با قیمت بقیه کادوهای تولد مقایسه کنین متوجه میشین که از قیمت بسیاری از کالاهای دیگه مقرون به صرفه تره و همچنین از اونجایی که بسیار جذابه میتونه طرف مقابلتون رو سورپرایز کنه.

22 کادوتولد برای خواهر

1- گل مصنوعی

یکی از بهترن کادوهایی که برای خواهر می توان گرفت، گل مصنوعی هست که در هر جایی می تواند استفاده کند. 

2- آباژور با گل تراریوم

این مورد هم فقط در سایت کادوساز پیدا می شود. یک گلدان بسیار زیبا و خاص با گ های تراریوم و نور بسیار زیبا که برای هر کسی جذاب هست. این آباژور اصلا نیز به نور و آبیاری ندارد و ماندگاری بسیا بالای دارد.

3- رز جاودان

رز جاودان کی از پر طرفداران محصولای هست که برای خواهرها بسیار جذاب هست. عمر و ماندگاری این محصول تا 2 سال و حتی تا 5 ال می باشد.

4- پازل با عکس چهره فانتزی

این کادو را اصلا از دست ندهید. چون یکی از زیباترین کادهایی هست که هم جنبه سرگرمی دارد و هم جبه دکوری بسیار زیبایی دارد که می توانید قاب کنید.

5- دمپایی رو فرشی

اکثر خانم ها برای اینکه پاشون آسیب کمتری ببینید، از دمپایی های روفرشی برای خانه استفاده می کنند.

6- لباس مجلسی (شونیز)

این هم یکی از موارد مورد استفاده برای هر خانمی می باشد که در بسیاری از مهمانی ها و مجالس از آن استفاده می کنند.

7- پول و کارت هدیه اعتباری

یکی از راحتترین کادوهایی که می توانید برای تولد خواهر در نظر بگیرید، پول و کارت هدیه اعتباری هست که بسیار کاربردی هست و می تواند هر وسیله ای که می خواهد تهیه کند.

8- پرنده خانگی

اگر خواهر شما به پرنده و حیوان خانگی علاقه دارد یکی از موارد بسیار زییا این مورد می باشد. این پرنده ها شامل مرغ عشق، عروس هلندی، طوطی، کاسکو و قناری می تواند باشد

9- حیوان خانگی

امروزه بسیاری از خانم ها به سگ و گربه علاقه بسیار زیادی پیدا کرده اند که این هم یکی از گزینه های مناسب می باشد.

10- دعوت به یک رستوران یا کافی شاپ

اگر با خواهر خودتون بسیار راحت هستید، یکی از بهترین روش ها برای ابراز این احساسات، دعوت صمیمانه به یک رستوران و یک مکان خاص و راحت می باشد و یک شام زیبا به آن داد

11- خرید بلیط سفر 

خرید یک بلیط برای یک شهری که او دوست دارد. ابتدا باید بفهمید که خواهر شما به چه شهری علاقه دارد و ناگهان و به طور غافلگیر کننده به او بدهید.

12- دعوت به کنسرت

اگر خواهر شما به موسیقی علاقه دارد، می توانید او را به کنسرت خواننده مورد علاقه او دعوت کنید. 

13- گوشواره

اگر خواهر شما می تواند از ارتقاء گوشواره استفاده کند ، این مجموعه سرگرم کننده تنها ترفند را انجام می دهد. او دارای گوش کاملاً مدل دار با میخ هایی به شکل یک تکه پیتزا ، یک گل رز ، یک قلب ، یک مینی ماه و یک جفت حلقه طلا بزرگ است.

14- بسته نرم افزاری مراقبت از دهان و دندان 

از آنجا که مسواک برقی لزوماً چیزی نیست که شما فکر می کنید خودتان بخرید ، این ممکن است فرصتی برای شما باشد تا خواهر خود را به عنوان یکی از آنها انتخاب کنید. این بسته مراقبت از دهان و دندان دارای مسواک و روکش برقی قابل شارژ ، خمیر دندان نعناع قابل پر شدن ، آدامس نعناع ، نخ قابل پر شدن و موارد دیگر است.

15- شمع تراریوم

16- روغن معطر کوماری

او بوی فوق العاده ای دارد ، اما این عطر که در اصل معادل رایحه یک پتوی ترمه است ، کمی خوشحال کننده تر به روزمره خواهرتان می افزاید. و با وجود این که او فوق العاده است، چه کسی نمی تواند از افزایش اعتماد به نفس در هنگام آماده شدن صبح بهره مند شود

17- ژاکت پشمی

هدیه دادن به این ژاکت گرم ، فازی و زیبا ، یک راه حل شیک است. هدیه تولد خواهر

18- گل کاکتوس

کاکتوس یکی از گیاهان پر طرفدار و زیبا در میان همه افراد میباشد. پس فقط لازمه که یه کاکتوس زیبا به همراه یه گلدون بسیار زیبا تهیه کنید و به خواهرتون هدیه بدید

19- تابلو زمستان

اگر خواهر شما متولد فصل سرما و زمستان هست، یکی از این تابلوهای زمستانی میتونه خیلی برای اون جذاب باشه

20- روبیک مربعی

یکی دیگه از کادوهای ویژه تولد خواهر، به 9 عدد عکس نیاز داره تا تبدیل به یک روبیک جذاب بشه و از اون بتونید استفاده کنید

21- باکس گل رز جاویدان با یک متن زیبا

با این باکس گل ، یکی از زیباترین هدیه هایی را به خواهرتون میتونید بدید. چون هم گل داره و هم متن زیبا با دیزاین بسیار زیبا

22- گردنرند با عکس دلخواه

فقط کافیه یک عکس تهیه کنید و  بر روی یک گردنیند عکس دار چاپ کنید . اونوقت میبیند که چقدر زیبا میشه.

23- ست اداری بتنی با اسم

اسم خواهرتون را بر روی این ست زیبایی بتنی بزنید و اون را به خواهرتون بدید. این ست دارای لیوان و گلدان و جا خودکار هست که روی سینی بتنی قرار میگیرد.

24- تابلو چرمی با متن و عکس دلخواه

این تابلوی زیبا یک کادوی خاص با یک عکس و متن زیبای برای هر کسی میتونید استفاده کنید. حتما از این کادو استفاده کنید.

25- ماگ هیتردار

این ماگ ها دارای کاربرد بسیار زیادی هست. با استفاده از این ماگ می توان حرارت هر مایعی را تا حرارت 55 درجه نگهداری میکنه و بسیار جذاب هست.

26- حک عکس بر روی فندک

عکس زیبایی از خواهرتون بر روی یک فندک حک کنید و به اون هدیه بدید. بر روی فندک عکس و متن بسیار زیبایی حک کنید و هدیه بدید

امروزه خرید کادو یکی از مسائلی هست که هر شخصی در طول یک سال، چندین بار با آن مواجه می شود. این خرید کادو برای مناسبت های متفاوتی می تواند باشد. مناسبت هایی مانند کادو تولد دختر، کادو تولد پسر، کادو تولد پدر، کادو روز زن، کادو روز مرد، کادو روز مادر، کادو تولد مرد، کادو تولد زن، کادو تولد همسر، کادو سالگرد ازدواج، کادو تولد مادر  و ... و اکثرا به کادو نیاز دارند که مطمئنا هر شخصی در سال چندین بار با آن روربرو می شود.

 

 

Sister's birthday gift

 

"کادو تولد برای خواهر", "کادو تولد برای خواهرم چی بخرم", "کادو تولد خواهر خاص", "کادو تولد خواهر زن", "کادو تولد خواهر زیبا", "کادو تولد خواهر", "کادوی تولد برای خواهر", "کادوی تولد خواهر"

 

نمایش بیشتر

نمایش کمتر